Niektorí ľudia nemajú vkus pre moderný design a jednotlivé prvky v interiéri či exteriéri príliš neriešia. Pre niekoho je dôležité, aby mal kde bývať a výber materiálov či dizajnu výrazne nerieši. No výber materiálov pri stavbe domu či rekonštrukcii nie je iba o dizajne, ale aj o jeho funkčnosti. Materiál by sme si mali vyberať na základe jeho vlastnosti. Tak je to aj v prípade zábradlia. Pri dvoj a viac podlažných domoch je otázka zábradlia na schodisko jednoznačnou témou. Schodisko je súčasťou interiéru a moderné domácnosti majú častokrát otvorený koncept, kde je schodisko priamo v obytnej zóne.

nerezové zábradlie

Preto je na mieste, ak chcete, aby zábradlie na schodisku bolo nielen funkčné, ale aj zapadlo do interiéru. Prvotnou úlohou zábradlia je samozrejme bezpečnosť. Preto sa nemôžete spoľahnúť na akýkoľvek materiál pri výber zábradlie na schodisko. Klasickým materiálom mnoho rokov na zábradlie na schodisko bolo drevo. Posledné roky však prinášajú modernejší materiál a s tým prichádza na rad nerez. Nerezové zábradlie je skutočne krásnym dopinkem na každom schodisku, ale taktiež poskytuje výbornú bezpečnosť. Nerez je pevný a odolný materiál a správnou montážou sa nemusíte báť o bezpečnosť vás či vašich detí.

nerezové zábradlie

Nerez na zábradlie je skvelou možnosťou aj do exteriéru. Pri balkónoch a terasách na domoch či bytových balkónoch je nerez viac než vhodnou alternatívou. Prvotná úprava antikoru pri výrobe zábradlie na balkón vám zabezpečí, že nerezové zábradlie bude bezúdržbové a takisto odolné aj vo vonkajších podmienkach. Antikor ostane v pôvodnom stave aj pri priamom slnečnom žiarení či daždi a snehu, ktoré sú v priamom kontakte so zábradlím po dlhé roky. Nerezové zábradlie je v dnešnej dobe voľba číslo jedna. Ak aj vy chcete mať tento moderný materiál na svojom interiérovom či exteriérovom zábradlí, navštívte internetovú stránku lmmont.sk.