V oblasti služieb sa toho za desiatky rokov zmenilo dosť veľa, máme ich k dispozícii neskutočné množstvo a aj ich kvalita sa posunula smerom k našej spokojnosti. K tomu prispievajú aj mnohé tovary, využívané napríklad pri poštových službách, medzi nimi aj poštové plastové obálky. Ochrániť tovar, ktorý posielame známemu adresátovi je samozrejmosť, o to sa usilujeme už pri výbere kvalitného obalu podľa typu druhu predmetov, ktoré v zásielke plánujeme posielať. Poštové a kuriérske služby sa rozšírili do veľkých rozmerov a dnes je prepravovaných neskutočne veľa zásielok denne. Preto je samozrejmé, že ich kvalitná a odolná ochrana je namieste.

V červenej obálke bude tovar tiež chránený

Prepravcovia pri množstve prepravovaných zásielok musia pracovať rýchlo, aby stihli termín doručenia, a tak sa stáva, že s nimi nezaobchádzajú práve najšetrnejšie. A to je dôvod, aby boli všetky zabalené v odolných obálkach, ktoré odolávajú ak mechanickému tlaku, napríklad bublinkové obálky 2packsk bublinkové plastové obálky. V nich bude každý predmet dobre izolovaný od vlhkosti, prachu, nečistôt, ale aj pred slnečným žiarením či drobným hmyzom. Na rozdiel od klasických plastových obálok majú bublinkové obálky na vnútornej strane vlepenú bublinkovú fóliu, pričom bublinky sú naplnené vzduchom a majú funkciu nárazníka pred nebezpečenstvom poškodenia mechanickým tlakom.

Klasika v podobe bielej farby

Obálky majú rozličné veľkosti, spôsob uzatvárania je lepiacim pásikom, čo je jednorazový spôsob alebo zipom či posuvným jazdcom, a tieto obálky je možné použiť x-krát. Lepiaci pásik je však veľmi spoľahlivý spôsob ako udržať obsah obálky v suchu a nevytratiť ho. Tradične sa obálky vyrábajú v bielej farbe, ale je možnosť zakúpiť si aj obálku s holografickou úpravou či v matnej čiernej farbe. Vlastnosti však majú rovnaké a zabaliť do nich môžete knihy, dôležité dokumenty, menšie textilné výrobky či kozmetiku alebo súčiastky, každý typ bude včas a v pôvodnom stave doručený adresátovi na území Slovenska, ale aj v ďalekom zahraničí.