Terasa, ktorá je aj navyše zastrešená, vám umožní užívať si pobyt vonku v akomkoľvek počasí. Hliníková pergola pozostáva z kovovej konštrukcie, ktorá je upevnená do zeme tak, aby neovplyvňovala príjemnú atmosféru na terase. V modernom prevedení sú strechy pergoly tvorené lamelami, ktoré pomocou diaľkového ovládača je možné klopiť do strán tak, ako vám to práve vyhovuje. Takýmto spôsobom sa viete ochrániť pred priamymi slnečnými lúčmi v letných mesiacoch ako aj nepriaznivým vplyvom vetra či dažďa. Vody zo strechy je pomocou odkvapovej rúry odvádzaná na zem.

konštrukcia pergoly

Hliníková pergola sa mnohokrát považuje za ideálne miesto na odpočinok a vychutnanie si nezameniteľných chvíľ pohody na záhrade. Pri pestovateľských prácach a vyťažení s nimi spojeným, nezabúdajte na blahodarný relax pri pozorovaní okolia, čítaní knihy, rozjímaní či pri dobrom jedle alebo obľúbenom nápoji. Nech je vaša záhrada miestom, kde naberiete novú silu a vitalitu a posilnení sa tak vrhnete do povinností, ktoré vás čakajú v nasledujúcich dňoch.

Hliníkové pergoly ponúkame hneď v niekoľkých základných rozmeroch aj s príslušenstvom, ktoré je tvorené hliníkovými žalúziami, aby vaša ochrana pred slnkom bola dostatočná. Hliníkové pergoly ponúkame v dostupných cenových rozpätiach a viacerých dizajnoch, takže si môžete vybrať pergolu, ktorá dokonale zapadne do prostredia vašej záhrady. Hliníkový materiál navyše nepodlieha korózii a vyznačuje sa nenáročnou údržbou a dlhou dobou životnosti. Dôvodov na výber hliníkovej pergoly je hneď niekoľko.

pegola v dovolenkovom prostredí

Pergoly skrášľujú okolie domov alebo záhrady, ich výška je nastaviteľná a je k nim možné pridať ešte jednu stenu, čím sa vytvorí praktický a využiteľný priestor, ktorý je takýmto spôsobom chránený pred vplyvmi vonkajšieho prostredia. Panely, ktoré tvoria strechu pergoly je možné v zimnom období zložiť a následne starostlivo skladovať v bezpečnom priestore.

Využite možnosť, ktorá sa vám ponúka a vychutnávajte si chvíle strávené vo vašej záhrade s rodinou, blízkymi a priateľmi.