LED osvetlenie sa stalo fenoménom modernej doby, vystriedalo predchádzajúce veľmi neekonomické a neefektívne systémy osvetlenia pomocou žiaroviek a halogénových svietidiel. Súčasťou tejto zmeny je aj LED osvetlenie vo forme LED reflektorov, ktoré má široké využitie v domácnosti, v priemysle, slúži na kvalitné osvetlenie akéhokoľvek objektu v interiéri alebo v exteriéri.

spotlight-465346_640

Ponúkané led reflektor sa vyznačujú všetkými prednosťami LED osvetlenia, výnimočnými technickými parametrami, širokým výberom, elegantným SLIM dizajnom a estetikou.

LED svietidlá majú vo všeobecnosti v porovnaní s predchodcami osvetlenia samé výhody

  • pomerne vysoká úspora elektrickej energie
  • rýchla návratnosť prvotnej investície, najmä pri väčšom počte reflektorov
  • spoľahlivá a komfortná svietivosť
  • elegantný čierny slim dizajn vhodný takmer všade
  • vysoká ochrana pred vlhkosťou, čo je dôležité najmä pri exteriérovom osvetlení
  • možnosť výberu viacerých výkonov pre široké spektrum zákazníkov

Ponuka je zameraná na kvalitu produktov, ich základných prvkov a komponentov a spoľahlivé technológie, ponúkané LED reflektory zaručujú dlhodobý bezproblémový chod, bez zbytočných reklamácií a poškodení.

Veľmi praktickými pomocníkmi sú exteriérové LED reflektory s pohybovým čidlom, ktoré sa rozsvieti pri každom zaznamenanom pohybe, ich využitie je najmä v exteriéri, v halách, v záhradách a všade tam, kde nám LED osvetlenie pomáha.

Osvetlenie LED detektormi je bodové, s vysokou intenzitou osvetlenia a efektívnym rozptýlením svetle LED reflektora. Zároveň je aj dizajnovým doplnkom objektu, má elegantný štíhly tvar a je ho možné umiestniť aj do problematickej časti objektu ako sú rohy, výklenky, menej dostupné plochy. Správnym nasmerovaním LED reflektora docielime zvýraznenie architektonických krás a výnimočnosti a aj preto sú často inštalované na priečeliach významných historických ale aj moderných budov.

architecture-4009696_640

Ekológia, ekonomická úspora a efektivita sa spojili v modernej LED technológii.