Pojem LED osvetlenie predstavuje modernú technológiu osvetlenia, pomocou ktorej si môžete zvoliť typ, spôsob umiestnenia LED svietidla a vybrať intenzitu jeho osvetlenia.. Má to veľkú výhodu v porovnaní s predchádzajúcimi typmi osvetlenia, ktoré boli robustné a nedali sa prispôsobiť rozmerom kuchynskej linky.

Ponúkané osvetlenie kuchynskej linky LED pásmi patrí k najmodernejším spôsobom riešenia. LED pásy nám ponúknu buď samotné osvetlenie jednotlivých častí kuchynskej linky alebo jej celé podsvietenie.

kitchen-4043098_640

Variabilita a využitie LED osvetlenia je jednou z ich predností. Hlavnými sú samozrejme ekonomická úspora, ktorá úzko súvisí s dlhou životnosťou LED svietidiel, úsporou elektrickej energie, ekologickým charakterom LED svietidiel bez toxických látok a škodlivého UV žiarenia. To všetko dopĺňa estetický charakter LED osvetlenia, elegancia a nadčasový dizajn.

Aj technická stránka prevedenia, jednoduché a mimoriadne funkčné ovládanie, napríklad aj pomocou diaľkového ovládania, vrátane nastavenia intenzity osvetlenia, prechodu farieb a vytvorenie požadovanej nálady v danom okamihu sú prednosti moderného LED osvetlenia.

kitchen-2094722_640

Jeho praktické využitie vo forme správne a prakticky osvetlenej kuchynskej dosky určite oceníte. Predstavte si, koľko nevyužitého priestoru, ktorý ste doteraz mali, získate vďaka osvetleniu pomocou LED pásov. Napríklad nefunkčné rohy kuchynskej linky pri správnom podsvietení získajú iný rozmer, alebo podsvietené poličky Vám uľahčia hľadanie potrebných vecí.

LED pásy sú veľmi praktické, aj vďaka možnosti ich nastrihania a prispôsobenia rozmeru kuchyne. Ľahká manipulácia, možnosť voľby bielej farby v neutrálnej, studenej alebo teplej bielej jednoduchá inštalácia sú ich prednosti, vďaka ktorým vytvoríte hru so svetlom a funkčne využijete celý priestor.

LED pásy čiastočne vytvárajú teplo, ktoré odvediete pomocou hliníkového profilu, do ktorého umiestnite LED pás. Aj profily sa vyznačujú jednoduchou manipuláciou – ľahko, pevne a bezpečne ich prilepíte pomocou obojstrannej lepiacej pásky. Podsvietenie, LED pásy budú elegantne upravené a podsvietením zdôraznite luxus a eleganciu celého priestoru.

Krása a jednoduché praktické riešenie vo forme LED pásov vytvorí dokonalú súhru s kuchynskou linkou.