Myslíte si, že ľudia žijú v spoločnej blízkosti len preto, že sa to od nich očakáva? Že muž je so ženou len preto, lebo to tak má byť? Nie, ľudia sú väčšinou sebeckí. Nerobia veci pre lepší svet, ale pre svoje vlastné potreby. Muž je rád v prítomnosti sympatickej a atraktívnej ženy preto, že sa vtedy cíti veľmi dobre. A rovnaké je to aj z pohľadu žien, ktorým je zasa dobre s mužom, čo im prejavuje náklonnosť.

romantika, zamilovaný pár

Úlohu v tom ale zohráva takisto chémia. A fyzická príťažlivosť. Ten neopísateľný pocit spojenia dvoch zamilovaných ľudí či tých, ktorí sú si vzájomne sympatickí a vzájomne sa priťahujú. Veľmi hrejivý pocit, ktorý nás oboch nabíja akousi životnou energiou a čerstvými silami. Sú to zákony, čo sa nedajú plnohodnotne opísať žiadnou vedou.

Ale žiaľ funguje to aj opačne. Ak je človek dlhší čas sám alebo sa necíti byť milovaný, má to v živote o kus ťažšie. Dokáže fungovať, ale nie je nič, čo by mu poskytlo toto potrebné ohriatie a čo by ho dokázalo plnohodnotne dobiť potrebnou energiou.

Silou, ktorá je originálna a získava sa jedine zo sexuálnej energie, kedy však nemusíme vravieť primárne len o styku, ale takisto o erotickej príťažlivosti a senzuálnych dotykoch.

masáž, ruky

A práve senzuálnymi dotykmi sa zaoberajú senzuálne masáže bratislava Bratislavatantra.sk, inak známe aj ako tantrická masáž. Majú liečivý a relaxačný charakter. Špecifická je pre ne nahota a rituál, čo citlivo pracuje s vašou sexuálnou energiou. Cieľom je v takomto prípade odstránenie napätia a zadržiavaných blokov. Takúto masáž nemusíte podstúpiť len vtedy, ak máte zdravotné ťažkosti či cítite fyzickú bolesť. Je to skôr rekreačná služba a otvorené dvere tu máte vždy, ak chcete svoje zlepšiť svoju náladu a byť pritom v spoločnosti atraktívnej masérky, ktorá vás svojimi odbornými dotykmi posilní čerstvými životnými silami.