Spať pokojným spánkom a ráno vstať vyspatý, nabitý novou energiou, bez pocitu dolámaného tela či boľavého chrbta, to by sme mali mať na mysli vždy, keď sa ukladáme večer na posteľ. Možno práve tá vaša potrebuje nový matrac, aby ste si spánok mohli vychutnať dokonalo. V obchodoch sú na predaj mnohé druhy, treba sa však poradiť, aby ten váš výber bol správny.

Príjemný materiál a kvalitné prepracovanie

Možno sa práve pohrávate s myšlienkou nákupu nového matraca, lebo ten váš už stráca tvar a je zdeformovaný. Výber je však široký a nie sme všetci odborníci na každú oblasť, preto by ste mali osloviť odborníkov, napríklad firmu SEGUM, tá má za sebou už roky skúseností a dôveruje jej veľa stálych zákazníkov. Predajú vám kvalitný výrobok, ktorý bude navyše spĺňať všetky atribúty ortopedického matraca, lebo sa ako prvá začala venovať výrobe matracov z prírodných materiálov.

Momentálne sú populárne hrubé matrace, ľudia si ich obľúbili kvôli komfortu, ktorý ponúkajú. Z hľadiska zloženia sú najvhodnejšie taštičkové matrace, ktorých základ tvorí taštičková pružina. Všetky sú umiestnené samostatne a každá je ukrytá v obale z textilu, všetky taštičkové matrace sú však pospájané na bočných stranách pružiniek, aby vrchná strana bola flexibilná a nezávisela na ostatných, tak sa dokáže dôkladne prispôsobiť tvaru každého tela a chrbtica má najoptimálnejšiu oporu. V tomto prípade platí rovnica, že kvalitný spánok rovná sa čo najviac pružiniek.

Čistá biela je zárukou hygieny

SEGUM pri výrobe matracov využíva pružiny od firmy Leggett a Platt. Zákazníci však nie sú rovnakí, aj tí, ktorí majú kilá navyše, môžu zdravo spať, a práve pre nich má firma riešenie v podobe matraca DOUBLEDECKER, ktorý tvoria dva rady pružín MULTIPOCKET. Ich konštrukcia je vhodná pre udržanie hmotnosti do 180 kg. Pružiny sú usporiadané v 7-mich zónach podľa tvrdosti, čalúnenie sa šije zo studenej antibakteriálnej peny SANITIZED, ktorá má za úlohu udržať chrbticu v správnej polohe a zabezpečiť má aj hygienickosť matraca.