Práve vo chvíli, kedy je to najmenej vhodné sa stane, že sa nám náš mobil pokazí, či rozbije. Práve pre Vás, pokiaľ ste majiteľom značky telefónov SAMSUNG sme tu. Ponúkame Vám opravu telefónov SAMSUNG. Náš kompletný servis zahŕňa kompletnú diagnostiku telefónu a jeho následnú opravu. Pokiaľ máte rozbitý displej, aj s týmto Vám vieme pomôcť. Oprava displeja SAMSUNG mobilov.sk a jej cena sa pohybuje v závislosti od konkrétneho typu telefónu. U najnovších typoch telefónov Samsung Vám vieme opravu displeja zabezpečiť už od 370 eur. Oprava displeja zahŕňa samotnú výmenu displeja za nový kus, vrátane práce. V prípade náhradného dielu skladom Vám vieme tento displej a teda samotný telefón opraviť v priebehu dvoch až troch hodín.

telefon oprava

Náhradné diely potrebné pre opravu Vášho telefónu sú v 100% origináloch, nepoužívame žiadne lacné náhrady. Týmto Vám vieme zaručiť funkčnosť telefónu bez chýb, či iných neočakávaných porúch, ako to pri lacných náhradných dieloch býva. Poskytujeme výhradne rýchly, kvalitný a spoľahlivý servis, ktorý Vám zaručí rýchle vrátenie Vášho telefónu s Vašou maximálnou spokojnosťou. Pokiaľ máte problém s telefónom Samsung, či ste si nechcene rozbili displej alebo máte na ňom akúkoľvek poruchu, kontaktujte nás na telefónnom čísle 0907 615 888 alebo formou emailu info@mobilovo.sk a dohodnite si expresnú opravu na počkanie.

rozbitý displej

Už sa nemusíte obávať, že po poruche Vášho telefónu, či po jeho rozbití ostanete,,odrezaný,, od svojich blízkych, od priateľov a od zvyšku sveta. My veľmi dobre vieme, aká je dnes technológia dôležitá v našom každodennom živote. A práve preto sa môžete sto percentne spoľahnúť na náš servis, ktorý Vám zabezpečí navrátenie opraveného telefónu už v priebehu pár hodín, bez akýchkoľvek známok jeho poškodenia. Pracujeme rýchlo, spoľahlivo a diskrétne. Obráťte sa na nás a presvedčte sa o našich kvalitách.