Masáž. Výborný námet na darček, ak ešte nemáte vymyslené, čo by ste darovali svojím blízkym k vianočným sviatkom. No, dopriať by ste si mali aj vy samy. Určite na seba samého zabúdate a myslíte viac na svojich blízkych než na vás samotných. To býva veľmi časté. Vybrať si môžete z trinástich typov masáží, kde nájdete aj samotné ceny priradené k jednotlivým masážam. Môžete si zvoliť masáž v trvaní 45 minút alebo masáž, ktorá bude trvať aj dve a pol hodiny. Všetko záleží od toho, ktorú z masáží si vyberiete. Nie pri všetkých je totiž ponuka kratšej alebo dlhšej varianty. Niektoré si to vyžadujú, u niektorých to nie je potrebné alebo je to skôr nežiadúce.

ženské lono s kvetom

Ceny sú rôzne. Pohybujú sa od cca deväťdesiatich eur až do výšky skoro štyroch stoviek eur. Samozrejme, aj tie sú závislé od dĺžky trvania vašej masáže. Dokonca jedna z masáží v najdlhšom trvaní prekročila sumu štyroch stoviek eur. Aký bude trend vývoj aj týchto cien ostáva záhadou, no v obchodoch všetko neustále zdražuje, tak je predpoklad, že aj takéto masáže pôjdu s cenou hore. Masáže a cenník Magictantra si môžete pozrieť na ich stránkach, kde je verejne prístupný. Rozhodne nie je utajovaný, ceny sú viditeľné, aby ste vedeli, koľko zaplatíte za jednotlivé masáže.

masážne pomôcky

Pri masáži je podstatné, aby ste sa úplne uvoľnili, s čím vám samozrejme pomôže aj samotný masírujúci personál. Sprcha pred začiatkom a po skončení masáže je nutnosťou a samozrejmosťou, ktorú musíte absolvovať, aj keď idete priamo z domu. Netreba to podceňovať. K masérkam sa chováme slušne a bez zbytočných uštipačných rečí. Sú to ženy, ktoré si vykonávajú len svoju prácu, tak ako všetci ostatní. Nie sú o nič viac alebo menej ako iní ľudia a preto si zaslúžia vašu úctu. Tá sa vzdáva aj rituálom NAMASTE, ktorý je súčasťou každej takejto masáže. Na začiatku a na konci.