Rozhodli ste sa po rokoch vymeniť Váš starý preležaný matrac, na ktorom sa už naozaj dobre vyspať ani nedá? Trápia Vám kvôli tomu rôzne zdravotné ťažkosti spojené s chrbticou a preto nemôžete fungovať na 100 percent ako by ste chceli?? Zbavte sa starého matracu aj spolu so všetkými problémami a doprajte si ozajstný komfort aký si zaslúžite. Sme prvá firma na Slovensku, ktorá sa začala venovať výrobe kvalitných zdravotných matracov, pretože to je niečo čo sme skutočne potrebovali. Naše matrace si môžete samozrejme aj sami odskúšať v našich predajniach, kde Vám naši zamestnanci vždy ochotne pomôžu s výberom vhodného matracu, ktorý bude prospešný pre Vaše zdravie a bude vyhovovať Vašim potrebám. Za kvalitou našich matracov si skutočne stojíme a rovnako ako už aj množstvo našich spokojných zákazníkov ich odporúčame všetkými desiatimi!

matrace

Uvedomujeme si, že v dnešnom svete mnoho ľudí neprestajne bojuje s alergiami, preto sme sa rozhodli zamerať špeciálne na to aby naše matrace boli vyrábané z antibakteriálnych materiálov a zabezpečili Vám tak zdravý a pokojný spánok. V našej firme vyrábame dva druhy matracov a to sendvičové a pružinové matrace, o ktorých si bližšie informácie viete ľahko zistiť na našej stránke alebo v ktorejkoľvek z našich predajní. Naše kvalitné matrace pochádzajú z poctivej a šikovnej roboty našich zamestnancov, ktorý si skutočne dávajú záležať na svojej odvedenej práci. V súčasnosti sú ľuďmi preferované najmä vysoké matrace, ktoré zabezpečujú kvalitnejší spánok a preto aj v našej ponuke nájdete najmä vysoké matrace, pretože je o nich najväčší dopyt.

kvalitné matrace

V našej ponuke nájdete matrace za najnižšiu cenu v porovnaní s kvalitou, ktorá nemá konkurenciu. Neustále Vám ponúkame matrace v akciových cenách, čo však samozrejme neuberá na kvalite výrobku. Spokojnosť našich zákazníkov je u nás na prvom mieste a tak sa neustále snažíme zlepšovať kvalitu našej práce a výrobkov a byť pre verejnosť aj naďalej atraktívnym predajcom, na ktoré sa vždy môžu obrátiť a spoľahnúť. Ak ste sa rozhodli práve pre nás, budeme Vám veľmi radi nápomocný a zodpovieme na všetky Vaše otázky ohľadom kúpi nového matracu.