Na internete je to zábava, ale musíte byť opatrní. Každý, kto trošku viac pozná internet vie, že sa na ňom dá robiť pomerne dosť vecí. Ale na druhú stranu človek musí byť aj opatrný a pozerať sa na to, čo rozklikáva, komu odpisuje, alebo kam sa prihlasuje a podobne. Na internete si užijete plno zábavy. Môžete hrať napríklad online hry (ja ako dospelá si niekedy aj nejaké hry zahrám a to už som naozaj dospelá a mám vyše 20 rokov), počúvať hudbu. Mimochodom, aká hudba sa vám páči? Mne sa najviac páči popová hudba a vážna hudba. Z tej popovej hudby je to asi jasné – v dnešnej dobe máme plno spevákov, ktorých môžeme počúvať a to nielen české, ale aj zahraničné, záleží na tom, aký štýl hudby sa vám páči. 

s

Na YouTube nenájdete ale iba hudbu ako takú – sú tu videá všetkého druhu. Napríklad nejaké vzdelávacie videá, jazykové videá a videá na rôzne témy (skoro na všetky). Takže tu asi nájdete skoro vždy to, čo chcete. A keď sa chcete naučiť nejaký cudzí jazyk, stačí si otvoriť YouTube a nájsť si nejaké vzdelávacie video a to úplne zadarmo. To je v dnešnej dobe celkom dosť veľká výhoda. Prečo? Pretože namiesto čo by ste utrácali za kurz, môžete si jednoducho pustiť video a vzdelávať sa sami, navyše úplne z pohodlia domova.

s

Ja som to tiež skúsila a musím vám povedať, že ma to veľmi pomohlo. Chcela som sa naučiť po nemecky a podľa YouTube videí som sa toho naozaj naučila viac, než na nejakých kurzoch, ktoré ešte k tomu všetkému musíte platiť a vôbec neviete, či vám pomôžu alebo nie. Takto to môžete skúsiť na youtube zadarmo a vôbec nič za to nedáte. A keď vám to nepôjde, tak sa nič nestane. Neprídete ani o korunu. Dnešná doba je fakt pokročilá a napríklad v oblasti vzdelávania je internet fakt výhodný. Takže to určite skúste, pokiaľ sa radi učíte cudzie jazyky, pretože by vám to mohlo plno vecí uľahčiť.