Erotické masáže sa v súčasnej dobe tešia veľkej obľube, a viete prečo? Iste, že tu ide o navodenie slasti z orgastického vyvrcholenia, ale zároveň majú muži možnosť dokonale sa uvoľniť a zbaviť stresu. Stres je bohužiaľ taká silná záťaž, že nás obmedzuje v každodenných činnostiach, a možno si aj neuvedomujete, čím je stres nebezpečný. Erotická masáž, ktorá je súčasťou erotických služieb v Trenčíne, dokáže stresu zbaviť z viacerých dôvodov. Mohli by sme si tu naznačiť, na akom princípe k tomu dochádza:

masážny olej

Hormonálna rovnováha je kľúč – kľúčom k úspechu potlačenia stresu je vyrovnávanie hormónov, ktoré stres rozkolísal, a taktiež potlačenie adrenálnej únavy. Pri strese sa totiž uvoľní príliš veľa kortizolu a adrenalínu do krvného obehu, a tie potom vyslovene prehnane ovplyvňujú ďalšie telesné procesy. Jednou z tých prehnaných reakcií je zabrzdenie tvorby testosterónu, čo vedie k poklesu erekcie, k depresiám, neurózam, priberaniu na váhe a únave. Muž bez testosterónu nie je vitálny, a vlastne skôr pripomína dôchodcu, a to aj vtedy, ak má tridsať rokov.

erotické masáže

Pokoj a sústredenie – erotická masáž umožní navodiť dostatočný pokoj a pohodu, a vy sa potom môžete plne sústrediť na svoje vlastné telo a presúvať obyčajnou myšlienkou sexuálnu energiu z miesta na miesto. Môžete tiež lepšie prežiť orgazmus, a stáva sa, že tých orgazmov je možné prežiť aj viac za sebou.

Orgazmus – čím viac ste uvoľnení, tým silnejší orgazmus budete mať. Pokiaľ budete fyzicky unavení a preťažení, nikdy to nebude ono v porovnaní so situáciou, keď máte dostatok energie, čo vám práve umožní pokojný masérsky úkon. Masérka vám tiež odovzdáva časť svojej energie dlaňami a v prípade nuru masáže aj inými časťami tela. Môžete ju požiadať aj o masáž bosými chodidlami, niektorých mužov to nesmierne vzrušuje, keď im masérka prechádza po erotogénnych zónach, a ak má dostatok odvahy a chodidlá dokonale hladké, s pevnou klenbou, môže to skúsiť aj na tvári.