Obedové menu Bratislava zahŕňa niekoľko jedál na výber, ktoré si môžete objednať k vám domov alebo do práce. Donesieme v dohodnutom čase, v čase obeda, teplé, zabalené do plastových recyklovateľných obalov. O nič sa nestaráte, nepotrebujete venovať hodiny času príprave jedla, vareniu, pečeniu, ale môžete váš čas využiť na iné činnosti, ktoré sú v daný deň alebo v daný týždeň dôležitejšie a pre vás prvoradé. Bez obáv, že nebudete mať niečo k obedu, alebo že budete musieť vyraziť na obed niekoľko kilometrov od miesta, kde sa nachádzate, kde pracujete, staráte sa o deti, o domácnosť.

doprajte si zdravé jedlo s nami

Postaráme sa o to, aby vám jedlo chutilo a navyše bolo zdravé a výživné. Tím našich profesionálnych kuchárov podáva znamenité výsledky vo forme vhodne pripraveného jedla, ktoré je ochutené korením a bylinkami, pozostáva z dostatku mäsa a zeleniny. Vyberať si môžete vždy z aktuálnej ponuky, ktorá pozostáva aj z vegetariánskeho a múčneho jedla. Polievky a dezerty sú tiež nevyhnutnou súčasťou nášho obedového menu. Objednávať si môžete telefonicky alebo emailom, v daný deň alebo vopred na konkrétny deň či na celý týždeň. Pri objednávke niekoľkých porcií či rodinného menu, vám poskytneme priateľskú zľavu. S nami vás to bude baviť a hlavne vám bude chutiť.

v našej ponuke nájdete aj pizzu

Ak by ste uprednostnili obed v reštaurácii, príďte nás pozrieť do našich priestorov a vychutnajte si dobré jedlo v krásnom prostredí a s príjemnou obsluhou. Príďte a neoľutujete. Jedlo je pripravované srdcom, chutí a dodá vám dostatok energie a výživy pre vaše fungovanie v daný deň. Informácie o nás nájdete na našej internetovej stránke, ktorej súčasťou sú aj kontaktné údaje na nás, naše obedové menu a jednotlivé ceny jedla. Na svoje si prídu aj milovníci cestovín a pizze, ktoré u nás nájdete v rôznych obmenách a zároveň aj na niekoľko spôsobov. Obedovať s nami stojí za to. Vyskúšajte aj vy.