Máte na pozemku studňu, no voda z nej je akási zvláštna, nechutí vám alebo len jednoducho chcete zistiť, či je zdravotne nezávadná? Úprava vody zo studne je našou vášňou. Či už máte problémy s tvrdou vodou a tvorbou vodného kameňa, s vysokým obsahom dusičnanov či zvýšeným množstvom baktérií v studničnej vode, s týmto všetkým vám vieme odborne pomôcť. Neviete ako je na tom tá vaša voda zo studne? Na našej stránke si viete objednať a zakúpiť jednoduchý domáci test, ktorý vám do 60 sekúnd vyhodnotí kvalitu vašej vody.

pitná voda

Viete si u nás vybrať rôzne filtre na vodu, ktoré ju zbavia chlóru, dusičnanov, vápnika či iných látok. Pri zistenom obsahu baktérií vám vieme poskytnúť moderné riešenie, kedy sa na dezinfekciu vody využívajú UV lampy, ktoré vodu zbavia baktérií a vírusov bez zbytočnej chémie. UV lampy sú účinné, spoľahlivé a jednoduché na montáž.

Na zbavenie sa tvrdej vody vám ponúkame širokú škálu riešení s využitím vodných filtrov, filtrov napríklad priamo pre práčky alebo rôzne zmäkčovače vody či náhradné náplne do domácich filtrov.

voda zo studne

V našej ponuke nájdete aj reverzné osmózy, demineralizátory a výrobníky čistenej vody. Pri našej práci nezabúdame na ľudský prístup a úplnú transparentnosť. Všetky problémy, ktoré sú pri studničnej či pitnej vode riešime, a vždy sa snažíme dopracovať k tomu najvhodnejšiemu riešeniu pre vás. Samozrejmosťou našej služby je aj záručný no i pozáručný servis, keďže dlhodobá starostlivosť o našich zákazníkov a ich spokojnosť je pre nás prioritou. Poctivo a kvalitne odvedená práca, vaša spokojnosť a radosť z upravenej a chutnej vody je pre nás základom.

Nie ste si istí výberom, neviete sa zorientovať alebo potrebujete iba poradiť? Neváhajte a pokojne nás kontaktujte. Viete sa s nami spojiť mailom, cez telefón alebo prostredníctvom sociálnej siete Facebook. Zdravotne nezávadná, chutná pitná voda vie byť aj zo studne. Ak to nedokáže sama, vieme jej vlastnostiam trošku dopomôcť a pretvoriť ju na kvalitnú.