Podstatou prakticky každej masáže je pozitívny účinok na naše telo, niektoré pritom myslia aj na uľavenie duše. A niektoré praktiky tieto dva základné faktory dokážu spojiťa možno už nie je tajomstvom, že je to práve erotic massage Bratislava Tantra. Práve tým, že sa konkrétny typ masáží zameriava takisto na uvoľnenie sexuálnych blokov, dokáže harmonicky spojiť duševný pôžitok spolu s tým fyzickým. A pokiaľ ide napríklad o erotickú nuru masáž alebo body to body, výsledkom býva tiež kvalitné uvoľnenie v podobe sexuálneho vyvrcholenia.

Sviečka, umelá ruka, dekoratívne

V tejto spojitosti tak nejde „len“ o uvoľnenie boľavých kĺbov či chrbtice, ale výsledok má o niečo atraktívnejší charakter a rieši hneď niekoľko bodov súčasne. Uvoľnenie napätia,dlhodobejších stresov a v skratke nabitie čerstvej životnej energie vo všetkých fázach nášho ja. A to sa dá dosiahnuť práve odstránením blokov, vrátane tých, čo súvisia s prirodzenou erotickou fantáziou každého zdravého človeka. Nehľadiac dokonca na to, či ide o muža alebo ženu. Avšak v oboch prípadoch a vrátane heterosexuálnej orientácie je samozrejme preferované, ak je masér/ka opačného pohlavia než ten, čo túto energiu vo forme senzuálnych dotykov prijíma.

Masážne oleje, kvety

Základom takejto formy masáže je úplná nahota a fakt, že okrem celého tela sa pozornosť venuje tiež intímnym partiám. Bežný laik by si tak mohol napríklad nejaký tantra salón mýliť s erotickými službami, čo je však rozdiel. Ide skôr o salón, v ktorom vás čaká kvalitná regenerácia, ktorej skutočný účinok sa dá dosiahnuť jedine touto originálnou technikou. V tomto smere tak rovnako pripomeňme, že základom každého podniku, čo poskytuje tantrické alebo nuru masáže musí byť hygiena, čisté prostredie, harmonická a upokojujúca atmosféra. Častokrát nechýba úvodná kúpeľ alebo sprievodný rituál namaste a takisto príjemná hudba v pozadí.

Masérsky salón