Každá miestnosť si vyžaduje určité osvetlenie, ktoré by bolo práve pre danú miestnosť tým najvhodnejším. Lenže, ktoré osvetlenie kam patrí? Na chodby použite skôr subtílnejšie led svietidlá. Vhodnými sú led panely. Chodby sú často dosť stiesnené a masívne svietidlo by ešte tento stav viacej umocňovalo. Pre to musíte vyberať vhodné ľahšie osvetlenie. Výhodnými sú bodové led svietidlá, ktoré nezmenšujú daný priestor na chodbe. Aj spálňa by mala mať vhodné osvetlenie.

bathroom-3689922_640

Musí vytvárať intímnu a pohodovú atmosféru, čo docielite správnym osvetlením. Veľmi dobre sa do spálni hodí jednoduchšie a menej výrazné osvetlenie, alebo aj bodové osvetlenie. K posteli potrebujete malé nočné lampy, ktoré tiež môžete tiež zapasovať do celkového dizajnu vašej spálne. Aj detská izba potrebuje mať pekné osvetlenie. Tomuto priestoru však bohate postačí aj jednoduché led svietidlo a na iné miesta v detskej izbe použite led panely. Na detský písací stôl samozrejme patrí nejaká pekná vhodná stolová lampa, aby sa vaše deti mali kde učiť. Na učenie potrebujú vhodné dostatočné osvetlenie. V kúpeľniach si možno často lámete hlavu, aké by bolo vhodné osvetlenie. Tam musíte zohľadniť aj IP krytie. Zóny v kúpeľni majú stanovené odporúčané IP krytie, ktoré musíte z pohľadu bezpečnosti dodržiavať. V kuchyni trávime veľmi veľa času. Potrebujeme vhodné osvetlenie. Pre to je dôležité vybrať jedno hlavné stropné svietidlo a ostatné časti kuchynej pracovnej dosky si môžete osvetliť pomocou led panelov, led trubíc alebo led pásov.

Baltoro_High_Gloss_Hydraulic_Storage_Bed_King_1

Toto sú najlepšie a najjednoduchšie osvetlenie na pracovnú dosku, napríklad pod horné kuchynské skrinky. Obývacia miestnosť si vyžaduje výraznejšie svetlo, ktoré dodá obývacej miestnosti luxusnejší a elegantnejší vzhľad. Vyberte si stropné svietidlo, ktoré je veľmi dizajnové a moderné. Ale tam jedno svietidlo nepostačí. Potrebujete napríklad stojacu lampu alebo led osvetllenia napríklad skriniek alebo televízora. Pomohla som vám vybrať si to najvhodnejšie osvetlenie do vášho interiéru? Určite áno. O tom som presvedčená. Už len v kľude ich ponakupovať a máte o problém postarané.