Keď sa v domácnosti vychovávajú malé deti, je im pripomínané, aby svoje raňajky jedli v pokoji, aby svoje sústa dobre rozhrýzli, a aby sedeli na stoličke a neodbiehali od raňajok do detskej izby k rozostavanej stavebnici. Niektoré deti majú tendenciu u zjesť jedlo v zhone, tým sa stresujú, a potom môžu mať zažívacie problémy. Z detstva si svoj zlozvyk potom môžu preniesť do dospelosti a môže byť pre nich ťažké sa ho zbaviť. Týmto vám chceme naznačiť, aby ste čokoľvek robíte, prežívali pokiaľ možno s pokojnou mysľou a bez zhonu. Spech je len známkou negatívnych vzorcov správania a vy si vlastne nedokážete užiť prítomný okamih. Robíte päťdesiat vecí naraz a žiadnu z nich poriadne. Žiadnu si nedokážete plne vychutnať.

dievča na masáži

Tohto zlozvyku, ktorý je veľmi podobný tým detským raňajkám zjedeným v zhone, vás môžu pomáhať zbaviť tantra masáže. Áno, môžete namietať, že ide o masáže erotické, a že ich cieľom je vybudenie sexuálnej energie, to iste, avšak sexuálna energia úzko súvisí s vnútornou harmóniou a pokojom. Tantra vám nezaistí iba slastný výstrek spermií, to je len vrchol, tantra vás k tomu vrcholu bude sprevádzať postupne a hlavne s odhadzovaním blokov, ktoré si sami spôsobujete svojim nevhodným životným štýlom, teda predovšetkým stresom a zhonom.

masážny olej a kiwi

Veľmi dobre chápeme, že dnešný svet je uponáhľaný, ale to si všetko robíme sami, a začína to tými raňajkami v detskom veku. Necháte si toto páčiť? Necháte si od nejakého blázna diktovať, ako máte žiť, a že pokiaľ nič nestihnete, bude to malér? Uvedomte si, že je dnes (bohužiaľ) mnoho ľudí s psychopatickým zmýšľaním v rozhodujúcich funkciách, ale to neznamená, aby sme sa my, ľudia relatívne zdraví, a so sedliackym rozumom, nechali vláčiť až k úmoru.Využite svoje tantry, ak sa ju rozhodnete absolvovať, na odblokovanie tohto hnusného zlozvyku, ktorý pije krv celej spoločnosti, a pamätajte, že čím zdravšia spoločnosť to bude, tým lepšie sa nám všetkým v nej bude žiť.