Tantra je senzuálna erotická masáž, ktorá sa dnes teší veľkej obľube najmä u mužského publika po celom svete. Svoj pôvod má však už v starovekých kultúrach. Na stránke privatportal.sk nájdete množstvo inzerátov s ponukami tantra massage od tých najšikovnejších masérok.

masáž

Kúzlo tejto masáže spočíva v nahote. Po celý čas je klient i masérka bez akéhokoľvek odevu a tak je zážitok neuveriteľne intímny a špeciálny. Pri masáži sa taktiež používajú aromatické masážne oleje a v pozadí hrá relaxačná hudba. Celý tantra rituál začína úvodným namaste rituálom, teda zblížením a výmenou energie medzi klientom a masérkou. Slúži na prehĺbenie vzájomnej dôvery a navodenie intímneho a pevnejšieho spojenia. Pri masáži sa masérka dotýka celého tela klienta a nevynecháva ani intímne partie, ktoré sú tými najcitlivejšími miestami. Práve to robí z tantry neuveriteľne vzrušujúci zážitok, ktorý poriadne preverí vašu schopnosť udržať svoje vášne na uzde.

Tantra je skvelou možnosťou, ako si dopriať netradičný, no zároveň relaxačný zážitok. Je únikom z reality a liekom na každodenný stres, problémy a nikdy nekončiace povinnosti. Poskytuje uvoľnenie telu i mysli, pretože je to predovšetkým duchovný rituál. Masáž je takisto účinnou cestou, ako lepšie spoznávať svoje telo, jeho limity, slabé i silné body. Pravidelné tantra masáže dokonca môžu zlepšiť aj vašu sexuálnu výkonnosť, pretože poskytujú skvelý tréning sebaovládania a výdrže vo vzrušení.

tantra masáž

Existuje mnoho rôznych druhov tantrických masáží, od klasickej tantry, body tantry, až po párovú erotickú masáž. Práve tá je ako stvorená na budovanie pevnejšieho a silnejšieho vzťahu. Je to tiež skvelá cesta, ako oživiť vášeň a vzájomné sexuálne priťahovanie partnerov. Tantra masáž pomohla už nejednému krachujúcemu vzťahu.

Neváhajte a prezrite si inzeráty tých najviac sexy profesionálnych masérok a vyberte si presne to, čo vám vyhovuje najviac. Jednoducho, z pohodlia domova a v absolútnej diskrétnosti. Dohodnite si svoju osobnú tantra masáž ešte dnes a doprajte si zaslúžený relax a odpočinok.