Popri zariaďovaní spálne zvyčajne riešime, aby nám hlavná dominanta izby – teda posteľ, viac menej pasovala ako doplnok. Kvalita samotnej postele a najmä matraca je pre nás už nie tak podstatným faktorom, ktorý je avšak jedným z tých najdôležitejších. Vedeli ste, že pri problémoch so spánkom je hlavným dôvodom nespavosti práve nekvalitný alebo už preležaný matrac? U nás vám ponúkame ozajstné kvalitné matrace na mieru priamo pre vašu posteľ.

kvalitný matrac pre posteľ

Výrobu zdravotných ortopedickým matracov sme začali už v roku 1992 a s výrobou prírodných matracov sme začali ako prvá firma na Slovensku. Náš sortiment je prispôsobený tak, aby si matrace z našej ponuky mohol dovoliť každý. V ponuke preto máme aj matrace v lacnejšej no i v luxusnejšej cenovej relácii.

Sortiment našich ortopedických matracov je rozdelený na dva oddiely. V ponuke máme pružinové a sendvičové matrace. Pružinové sa ešte ďalej delia podľa kvality na ortopedického efektu na Bonell pružinové matrace a na taštičkové matrace. Pri výrobe matracov používame aj certifikovanú švajčiarsku penu Sanitized s antibakteriálnymi vlastnosťami, preto si spánok na našich matracoch môžu dovoliť aj alergici.

matrac vhodný aj pre alergikov

Vďaka skvelým kontaktom s našimi dodávateľmi si môžeme dovoliť ponúkať vám matrace s tých najkvalitnejších materiálov, s tými najvhodnejšími vlastnosťami a za perfektné akciové ceny oproti iným podnikom v západnej Európe.

Vážime si našu prácu a taktiež zákazníkov. Preto sa snažíme vyrábať len to najlepšie, čo vieme a ponúkať vám naozaj originálne a hodnotné kúsky za skvelú cenu na trhu. Vďaka našej poctivej a vytrvalej práci sa k nám každoročne vracia množstvo spokojných zákazníkov, čo je tá najlepšia odmena a reklama, akú si len môžeme priať. Na kvalite vášho spánku nám záleží. Na vašej spokojnosti nám záleží. Ak máte záujem alebo si len neviete vybrať, neváhajte nás kontaktovať. Naši pracovníci vám ochotne pomôžu a poradia s vašim výberom. Investovať do kvalitného matraca sa oplatí. Neváhajte a objednajte si váš matrac u nás ešte dnes.