Vlastníte reštauráciu, obchod, bufet, bar, či inú prevádzku, kde pravidelne nakupujete nápoje pre vašich zákazníkov? V tom prípade zaručene používate na manipuláciu s nápojmi prepravky. Zrejme ste si všimli, že nekvalitné prepravky veľmi ľahko prasknú, s niektorými sa nepohodlne narába a sú nepríjemné na úchop. To však nehrozí s prepravkami od spoločnosti Schoeller Allibert. Schoeller Allibert dizajnuje prepravku na pivo s maximálnym zreteľom na pohodlnú manipuláciu počas používania prepravky. Nesmierny dôraz táto spoločnosť kladie aj na kvalitu svojich produktov. Tie musia byť veľmi odolné, čím sa zvyšuje ich životnosť na maximálnu možnú úroveň.

pivo v prepravke

Pri navrhovaní konštrukcie plastových prepraviek sa využívajú inovácie a moderné technologické postupy. Len tak sa zaručí výroba toho najkvalitnejšieho produktu, ktorý hrdo reprezentuje meno spoločnosti Schoeller Allibert. Veľmi obľúbené sú prepravky na pivo Beercrate Euro Bottle, ktoré sa vyrábajú s rozmermi 400 mm x 301 mm x 263 mm. Sú vhodné na uloženie 20 pintových pivových fliaš. Zakúpiť si môžete aj univerzálne prepravky na pivo, ktoré sú vhodné pre fľaše s objemom od 25 do 33 cl.

pivné fľaše

Materiál zvolený na výrobu týchto prepraviek odoláva rôznym teplotám, a preto ich môžete používať za rôznych podmienok. A aby sme o dlhej životnosti nehovorili len tak neurčito, dáma vám presnejšie údaje. Životnosť prepravky od spoločnosti Schoeller Allibert je viac ako 10 rokov, čo je úctyhodná doba používania. Keď sa skončí ich doba používania, neskončia v komunálnom odpade. Sú totiž recyklovateľné. Kvalita, o ktorej hovoríme v prípade prepraviek na pivo je zachovaná aj pri ďalších produktoch spoločnosti Schoeller Allibert. Nakupujte výnimočne kvalitné IBC kontajnery, stohovateľné prepravky, zložiteľné prepravky, vedrá, boxy, palety a ďalšie produkty vyrobené z kvalitného plastu.